Oblasťáky

1 2
05.11.2017
NE
SLA
Oblastní žebříček
Krátká trať
04.11.2017
SO
UOL
Oblastní žebříček
Krátká trať
04.11.2017
SO
SHK
Oblastní žebříček
Krátká trať
29.10.2017
NE
STB
Oblastní žebříček
Krátká trať
29.10.2017
NE
HOR
Oblastní žebříček
Klasická trať
29.10.2017
NE
KON
Oblastní žebříček
Klasická trať
28.10.2017
SO
SJI
Oblastní žebříček
Krátká trať
28.10.2017
SO
AOV
Oblastní žebříček
Klasická trať
22.10.2017
NE
KAM
Oblastní žebříček
Krátká trať
22.10.2017
NE
TUV
Oblastní žebříček
Krátká trať
21.10.2017
SO
TZL
Oblastní žebříček
Krátká trať
21.10.2017
SO
ASU
Oblastní žebříček
Krátká trať
21.10.2017
SO
PGP
Oblastní žebříček
Klasická trať
21.10.2017
SO
TTR
Oblastní žebříček
Klasická trať
21.10.2017
SO
RBK
Oblastní žebříček
Klasická trať
21.10.2017
SO
MOV
Oblastní žebříček
Klasická trať
21.10.2017
SO
CHC
Oblastní žebříček
Krátká trať
21.10.2017
SO
VLI
Oblastní žebříček
Klasická trať
15.10.2017
NE
PVD
Veřejný závod
Klasická trať
15.10.2017
NE
JIL
Oblastní žebříček
Krátká trať
15.10.2017
NE
TJN
Oblastní žebříček
Krátká trať
15.10.2017
NE
JHB
Oblastní žebříček
Klasická trať
14.10.2017
SO
ASU
Oblastní žebříček
Sprint
14.10.2017
SO
LOV
Oblastní žebříček
Sprint
14.10.2017
SO
VAM
Oblastní žebříček
Krátká trať
14.10.2017
SO
ASU
Oblastní žebříček
Krátká trať
14.10.2017
SO
ZBM
Oblastní žebříček
Klasická trať
14.10.2017
SO
PVD
Oblastní žebříček
Klasická trať
07.10.2017
SO
SNA
Oblastní žebříček
Krátká trať
01.10.2017
NE
DKL
Oblastní žebříček
Sprint
01.10.2017
NE
ONO
Oblastní žebříček
Klasická trať
01.10.2017
NE
DOK
Oblastní žebříček
Klasická trať
30.09.2017
SO
VRL
Oblastní žebříček
Krátká trať
30.09.2017
SO
SSU
Oblastní žebříček
Krátká trať
30.09.2017
SO
PZR
Oblastní žebříček
Krátká trať
30.09.2017
SO
ONO
Oblastní žebříček
Krátká trať
30.09.2017
SO
LLI
Oblastní žebříček
Krátká trať
30.09.2017
SO
FSP
Oblastní žebříček
Klasická trať
30.09.2017
SO
ABM
Oblastní žebříček
Klasická trať
30.09.2017
SO
HAV
Oblastní žebříček
Klasická trať
28.09.2017
ČT
RUM
Oblastní žebříček
Krátká trať
28.09.2017
ČT
JPV
Oblastní žebříček
Krátká trať
16.09.2017
SO
UBM
Oblastní žebříček
Krátká trať
16.09.2017
SO
SKM
Oblastní žebříček
Klasická trať
13.09.2017
ST
SOP
Okresní liga mládeže Opava ... 12. závod
Krátká trať
07.09.2017
ČT
AOP
Okresní liga mládeže Opava ... 11. závod
Klasická trať
27.08.2017
NE
OCB
Oblastní žebříček
Klasická trať
26.08.2017
SO
VCB
Oblastní žebříček
Klasická trať
25.06.2017
NE
TJN
Oblastní žebříček
Sprint
25.06.2017
NE
TJN
Oblastní žebříček
Krátká trať
25.06.2017
NE
KRL
Oblastní žebříček
Klasická trať
24.06.2017
SO
KRL
Oblastní žebříček
Sprint
24.06.2017
SO
NPA
Oblastní žebříček
Klasická trať
24.06.2017
SO
KRL
Oblastní žebříček
Krátká trať
24.06.2017
SO
VBM
Mistrovství oblasti na klasické trati
Klasická trať
24.06.2017
SO
KSU
Mistrovství oblasti na klasické trati, oblastní žebříček
Klasická trať
21.06.2017
ST
SOP
Okresní liga mládeže Opava ... 10. závod
Klasická trať
14.06.2017
ST
AOP
Okresní liga mládeže Opava ... 9. závod
Klasická trať
07.06.2017
ST
AOP
Okresní liga mládeže Opava ... 8. závod, Dny orientace v přírodě
Krátká trať
31.05.2017
ST
AOP
Okresní liga mládeže Opava ... 7. závod, Dny orientace v přírodě
Krátká trať
28.05.2017
NE
DKL
Oblastní žebříček
Krátká trať
28.05.2017
NE
CST
Mistrovství oblasti na klasické trati
Klasická trať
28.05.2017
NE
BSO
Mistrovství oblasti na klasické trati
Klasická trať
27.05.2017
SO
CTB
Oblastní žebříček
Sprint
27.05.2017
SO
SBR
Mistrovství oblasti na krátké trati
Krátká trať
27.05.2017
SO
LBM
Oblastní žebříček
Klasická trať
27.05.2017
SO
CTB
Oblastní žebříček
Krátká trať
27.05.2017
SO
BSO
Oblastní žebříček
Krátká trať
27.05.2017
SO
DOR
Mistrovství oblasti na klasické trati
Klasická trať
27.05.2017
SO
VIC
Mistrovství oblasti na klasické trati
Klasická trať
27.05.2017
SO
LTU
Mistrovství oblasti na klasické trati
Klasická trať
27.05.2017
SO
LTP
Mistrovství oblasti na klasické trati
Klasická trať
27.05.2017
SO
KRE
Oblastní žebříček
Krátká trať
24.05.2017
ST
AOP
Okresní liga mládeže Opava ... 6. závod, World Orienteering Day
Sprint
21.05.2017
NE
SKV
Oblastní žebříček
Krátká trať
20.05.2017
SO
KVS
Oblastní žebříček
Krátká trať
20.05.2017
SO
SKV
Oblastní žebříček
Klasická trať
20.05.2017
SO
ADA
Oblastní žebříček
Klasická trať
17.05.2017
ST
AOP
Okresní liga mládeže Opava ... 5. závod, Dny orientace v přírodě
Sprint
09.05.2017
ÚT
OOP
Okresní liga mládeže Opava ... 4. závod
Krátká trať
08.05.2017
PO
DOB
Mistrovství oblasti na krátké trati
Krátká trať
08.05.2017
PO
VSP
Oblastní žebříček
Klasická trať
06.05.2017
SO
CHT
Oblastní žebříček
Klasická trať
03.05.2017
ST
AOP
Okresní liga mládeže Opava ... 1. závod
Klasická trať
01.05.2017
PO
OOP
Okresní liga mládeže Opava ... 3. závod
Sprint
01.05.2017
PO
STB
Oblastní žebříček (Česko-polské dny OB - E3)
Krátká trať
30.04.2017
NE
STB
Mistrovství oblasti na krátké trati (Česko-polské dny OB - E2)
Krátká trať
29.04.2017
SO
STB
Oblastní žebříček (Česko-polské dny OB - E1)
Sprint
29.04.2017
SO
BBM
Mistrovství oblasti na krátké trati
Krátká trať
29.04.2017
SO
KON
Oblastní žebříček
Krátká trať
28.04.2017
VTA
OB Štafety - Tábor 2017
Štafety
27.04.2017
ČT
VTA
Přebor v OB - 2. ZŠ Sezimovo Ústí II
Krátká trať
26.04.2017
ST
AOP
Okresní liga mládeže Opava ... 2. závod
Klasická trať
25.04.2017
ÚT
VTA
Přebor v OB - ZŠ Planá nad Lužnicí
Krátká trať
23.04.2017
NE
VCB
Oblastní žebříček
Krátká trať
23.04.2017
NE
MAS
Oblastní žebříček (Ašský štít, 54. ročník)
Klasická trať
23.04.2017
NE
CHA
Oblastní žebříček
Klasická trať
22.04.2017
SO
KTA
Mistrovství oblasti štafet
Štafety
22.04.2017
SO
RUZ
Mistrovství oblasti ve sprintu
Sprint
22.04.2017
SO
EKP
Mistrovství oblasti na krátké trati
Krátká trať
22.04.2017
SO
KUO
Mistrovství oblasti ve sprintu
Sprint
22.04.2017
SO
ZAM
Oblastní žebříček
Krátká trať
22.04.2017
SO
SJH
Mistrovství oblasti na krátké trati
Krátká trať
22.04.2017
SO
MAS
Oblastní žebříček (Aprílový závod)
Klasická trať
22.04.2017
SO
CHA
Oblastní žebříček
Klasická trať
15.04.2017
SO
VTA
Mistrovství oblasti ve sprintu
Sprint
15.04.2017
SO
PCB
Mistrovství oblasti na krátké trati
Krátká trať
09.04.2017
NE
VPM
Oblastní žebříček
Klasická trať
08.04.2017
SO
VPM
Oblastní žebříček
Sprint
08.04.2017
SO
HER
Mistrovství oblasti ve sprintu
Sprint
08.04.2017
SO
BOR
Mistrovství oblasti ve sprintu
Sprint
08.04.2017
SO
SCP
Oblastní žebříček
Krátká trať
08.04.2017
SO
VPM
Mistrovství oblasti na krátké trati
Krátká trať
08.04.2017
SO
BOR
Oblastní žebříček
Krátká trať
08.04.2017
SO
STH
Oblastní žebříček
Klasická trať
08.04.2017
SO
OOL
Oblastní žebříček
Klasická trať
03.04.2017
PO
VTA
OB Scorelauf družstev škol - Sezimovo Ústí
Krátká trať
02.04.2017
NE
LME
Mistrovství oblasti ve sprintu
Sprint
02.04.2017
NE
JES
Oblastní žebříček
Klasická trať
01.04.2017
SO
ZLH
Mistrovství oblasti sprintových štafet
Štafety
01.04.2017
SO
ZLH
Mistrovství oblasti ve sprintu
Sprint
01.04.2017
SO
TRI
Mistrovství oblasti ve sprintu
Sprint
01.04.2017
SO
JES
Mistrovství oblasti ve sprintu
Sprint
01.04.2017
SO
PGP
Oblastní žebříček
Krátká trať
01.04.2017
SO
TUR
Oblastní žebříček
Krátká trať
01.04.2017
SO
VAM
Oblastní žebříček
Sprint
01.04.2017
SO
SRK
Oblastní žebříček
Krátká trať
01.04.2017
SO
SKM
Mistrovství oblasti na krátké trati
Krátká trať
01.04.2017
SO
JES
Oblastní žebříček
Krátká trať
01.04.2017
SO
TBM
Oblastní žebříček
Klasická trať
01.04.2017
SO
JHB
Oblastní žebříček
Klasická trať
31.03.2017
PGP
Mistrovství oblasti v nočním OB
Noční
29.03.2017
ST
STE
Mistrovství oblasti v nočním OB
Noční
25.03.2017
SO
LCE
Mistrovství oblasti ve sprintu
Sprint
25.03.2017
SO
BFM
Mistrovství oblasti v nočním OB
Noční
25.03.2017
SO
SFM
Mistrovství oblasti na krátké trati
Krátká trať
25.03.2017
SO
LPU
Oblastní žebříček
Krátká trať
25.03.2017
SO
LCE
Oblastní žebříček
Krátká trať
25.03.2017
SO
JPV
Oblastní žebříček
Klasická trať
19.03.2017
NE
PHK
Oblastní žebříček (Jarní pohár)
Klasická trať
17.03.2017
PHK
Veřejný závod (Jarní pohár)
Noční
12.03.2017
NE
LPM
Oblastní žebříček
Klasická trať
11.03.2017
SO
LPM
Mistrovství oblasti štafet
Štafety
11.03.2017
SO
VPM
Oblastní žebříček
Sprint
11.03.2017
SO
TUV
Veřejný závod (Jarní skály)
Klasická trať
01.03.2017
ST
AOP
Okresní liga mládeže Opava ... žebříček
Dlouhodobé žebříčky
11.02.2017
SO
DOK
2.závod „Zimní žákovské ligy DOK/BOR 2016-2017“
Sprint
05.02.2017
NE
KRE
Křemží Křížem Krážem
Volné pořadí kontrol
15.01.2017
NE
LBE
Srbský Obr
Klasická trať
28.12.2016
ST
BZR
Třídenní kufrování v bratrském duchu
Krátká trať
26.12.2016
PO
VTA
Zimní kufrování na Komoře - Tábor
Krátká trať
11.12.2016
NE
VSP
Modřanské kufrování
Sprint
05.12.2016
PO
DKP
Mikulášský orienťák pro Madlenku
Noční
02.12.2016
PGP
Mikulášův kufr
Noční
24.11.2016
ČT
MBM
MB NOPB
Noční
19.11.2016
SO
MOV
1.závod Slezské zimní ligy
Sprint
17.11.2016
ČT
DOB
Sněhulákův kufr - 1.závod XI.ročníku
Klasická trať
12.11.2016
SO
RBK
RBK cup open 2016
Krátká trať
11.11.2016
TEP
HULK cup
Štafety
06.11.2016
NE
TZL
Klubovna Test
Klasická trať
05.11.2016
SO
UOL
Oblastní žebříček
Klasická trať
05.11.2016
SO
SHK
Oblastní žebříček
Krátká trať
02.11.2016
ST
DKP
Noční bohnický orienťák
Noční
29.10.2016
SO
JPV
Oblastní žebříček
Klasická trať
28.10.2016
SJH
Oblastní žebříček
Krátká trať
28.10.2016
KON
Oblastní žebříček
Krátká trať
28.10.2016
TZL
Oblastní žebříček
Klasická trať
23.10.2016
NE
KAM
Oblastní žebříček
Krátká trať
23.10.2016
NE
STB
Oblastní žebříček
Krátká trať
22.10.2016
SO
OSN
Oblastní žebříček
Klasická trať
22.10.2016
SO
KSU
Oblastní žebříček
Krátká trať
22.10.2016
SO
AOV
Oblastní žebříček
Krátká trať
22.10.2016
SO
LTU
Oblastní žebříček
Klasická trať
22.10.2016
SO
KAM
Oblastní žebříček
Klasická trať
22.10.2016
SO
ABM
Oblastní žebříček
Klasická trať
16.10.2016
NE
TUV
Oblastní žebříček
Krátká trať
16.10.2016
NE
PVD
Veřejný závod (Vodňanský kapr)
Klasická trať
16.10.2016
NE
KRN
Oblastní žebříček
Krátká trať
16.10.2016
NE
CHC
Oblastní žebříček
Krátká trať
15.10.2016
SO
VBM
Oblastní žebříček
Klasická trať
15.10.2016
SO
JHB
Oblastní žebříček
Klasická trať
15.10.2016
SO
ASU
Oblastní žebříček
Krátká trať
15.10.2016
SO
PVD
Oblastní žebříček (Vodňanský kapr)
Klasická trať
15.10.2016
SO
VAM
Oblastní žebříček
Krátká trať
14.10.2016
PGP
Vodňanský kapr - společná doprava vlakem
Dlouhá trať
11.10.2016
ÚT
VTA
Přebor ZŠ Helsinská - Tábor
Krátká trať
28.09.2016
ST
AOP
Okresní liga mládeže Opava ..... 12. závod
Krátká trať
27.09.2016
ÚT
STH
7.závod Podkrkonošské ligy žáků
Krátká trať
24.09.2016
SO
DOK
Veřejný závod
Sprint
21.09.2016
ST
KAM
Závod po fáborkách při žákovských štafetách
Krátká trať
21.09.2016
ST
KAM
Žákovské štafety
Štafety
21.09.2016
ST
SOP
Okresní liga mládeže Opava ..... 11. závod
Krátká trať
17.09.2016
SO
VCB
Oblastní žebříček
Krátká trať
17.09.2016
SO
VCB
Veřejný závod
Krátká trať
14.09.2016
ST
AOP
Okresní liga mládeže Opava ..... 10. závod
Sprint
13.09.2016
ÚT
JIL
6. závod Podkrkonošské ligy a veřejný závod v OB
Krátká trať
06.09.2016
ÚT
AOP
Okresní liga mládeže Opava ..... 9. závod
Krátká trať
03.09.2016
SO
2CP
Jakuszyce Cup 2016
Klasická trať
03.09.2016
SO
PLU
Oblastní žebříček štafet
Štafety
28.08.2016
NE
LDC
Skalní OB v Tisé E4
Sprint
1 2