Ještědská

04.08.2018
SO
LLI
Veřejný závod (LokoTour Bedřichov)
Klasická trať
05.08.2018
NE
LLI
Veřejný závod (LokoTour Bedřichov)
Krátká trať
01.09.2018
SO
JEO
Ještědský žebříček mládeže - podzim 2018
Dlouhodobé žebříčky
22.09.2018
SO
DOK
Oblastní žebříček
Krátká trať
23.09.2018
NE
CHA
Oblastní žebříček
Krátká trať
06.10.2018
SO
TUR
Oblastní žebříček
Krátká trať
07.10.2018
NE
TUR
Oblastní žebříček
Sprint
20.10.2018
SO
RUM
Oblastní žebříček
Klasická trať
21.10.2018
NE
TUV
Oblastní žebříček
Krátká trať
28.10.2018
NE
STB
Oblastní žebříček
Krátká trať
17.06.2018
NE
BOR
Mistrovství oblasti na klasické trati
Klasická trať
03.06.2018
NE
TJN
Oblastní žebříček
Klasická trať
02.06.2018
SO
TJN
Mistrovství oblasti štafet
Štafety
02.06.2018
SO
TJN
Mistrovství oblasti na krátké trati
Krátká trať
12.05.2018
SO
VLI
Oblastní žebříček
Krátká trať
12.05.2018
SO
VLI
Oblastní žebříček
Krátká trať
29.04.2018
NE
BOR
PEKKOMILA 2018
Štafety
22.04.2018
NE
CHA
Oblastní žebříček (Saxbo)
Krátká trať
21.04.2018
SO
CHA
Veřejný závod (Saxbo)
Klasická trať
08.04.2018
NE
STB
Oblastní žebříček
Krátká trať
07.04.2018
SO
LTP
Mistrovství oblasti ve sprintu
Sprint
07.04.2018
SO
LTP
Mistrovství oblasti v nočním OB
Noční
17.03.2018
SO
TUV
Veřejný závod (Jarní skály)
Klasická trať
01.03.2018
ČT
JEO
Ještědský žebříček mládeže - jaro 2018
Dlouhodobé žebříčky
01.03.2018
ČT
JEO
Ještědský žebříček dospělých 2018
Dlouhodobé žebříčky
12.11.2017
NE
STB
Oblastní žebříček
Krátká trať
28.09.2017
ČT
RUM
Rumburská LILIE 2017 E3 sprint
Sprint
28.09.2017
ČT
RUM
Rumburská LILIE 2017 E2 mikrosprint
Sprint
01.09.2017
JEO
Ještědský žebříček mládeže - podzim 2017
Dlouhodobé žebříčky
14.06.2017
ST
RUM
FOTOorientační toulky Rumburkem
Volné pořadí kontrol
10.06.2017
SO
RUM
PŘEBOR ŠKOL Šluknovského výběžku - 5. kolo
Sprint
10.06.2017
SO
BOR
3. závod jarní dětské ligy v OB
Klasická trať
24.05.2017
ST
RUM
PŘEBOR ŠKOL Šluknovského výběžku - 4. kolo WOD
Volné pořadí kontrol
20.05.2017
SO
DOK
2. závod jarní dětské ligy v OB
Krátká trať
11.05.2017
ČT
STH
Přebor škol - Liberecký kraj
Krátká trať
06.05.2017
SO
BOR
1. Závod jarní dětské ligy v OB
Klasická trať
26.04.2017
ST
RUM
PŘEBOR ŠKOL Šluknovského výběžku - 3. kolo
Volné pořadí kontrol
12.04.2017
ST
RUM
PŘEBOR ŠKOL Šluknovského výběžku - 2. kolo
Volné pořadí kontrol
01.04.2017
SO
JEO
Ještědský žebříček dospělých 2017
Dlouhodobé žebříčky
01.04.2017
SO
JEO
Ještědský žebříček mládeže - jaro 2017
Dlouhodobé žebříčky
29.03.2017
ST
RUM
PŘEBOR ŠKOL Šluknovského výběžku 1.kolo
Sprint
11.02.2017
SO
DOK
2.závod „Zimní žákovské ligy DOK/BOR 2016-2017“
Sprint