Závody

1 2 3
24.03.2018
SO
PHK
Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C)
Štafety
21.04.2018
SO
LCE
Žebříček B-Morava
Klasická trať
22.04.2018
NE
LCE
Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C), mistrovství oblasti
Štafety
05.05.2018
SO
PGP
INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ
Krátká trať
06.05.2018
NE
PGP
INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ
Klasická trať
19.05.2018
SO
VTA
Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu
Sprint
09.06.2018
SO
ASU
Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava
Krátká trať
10.06.2018
NE
ASU
Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava
Klasická trať
23.06.2018
SO
TBM
Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace)
Krátká trať
24.06.2018
NE
TBM
Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE
Krátká trať
08.09.2018
SO
BOR
Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ
Krátká trať
09.09.2018
NE
BOR
Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ
Klasická trať
15.09.2018
SO
JPV
Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace)
Klasická trať
16.09.2018
NE
JPV
Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále), WRE
Klasická trať
28.09.2018
TZL
Mistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet
Štafety
30.09.2018
NE
TZL
Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B)
Štafety
13.10.2018
SO
EKP
Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet
Štafety
14.10.2018
NE
EKP
Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva
Družstva
19.05.2019
NE
LPU
Mistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet
Štafety
05.11.2017
NE
SLA
Oblastní žebříček
Krátká trať
04.11.2017
SO
UOL
Oblastní žebříček
Krátká trať
04.11.2017
SO
SHK
Oblastní žebříček
Krátká trať
29.10.2017
NE
STB
Oblastní žebříček
Krátká trať
29.10.2017
NE
HOR
Oblastní žebříček
Klasická trať
29.10.2017
NE
KON
Oblastní žebříček
Klasická trať
28.10.2017
SO
SJI
Oblastní žebříček
Krátká trať
28.10.2017
SO
AOV
Oblastní žebříček
Klasická trať
22.10.2017
NE
KAM
Oblastní žebříček
Krátká trať
22.10.2017
NE
TUV
Oblastní žebříček
Krátká trať
21.10.2017
SO
TZL
Oblastní žebříček
Krátká trať
21.10.2017
SO
ASU
Oblastní žebříček
Krátká trať
21.10.2017
SO
PGP
Oblastní žebříček
Klasická trať
21.10.2017
SO
TTR
Oblastní žebříček
Klasická trať
21.10.2017
SO
RBK
Oblastní žebříček
Klasická trať
21.10.2017
SO
MOV
Oblastní žebříček
Klasická trať
21.10.2017
SO
CHC
Oblastní žebříček
Krátká trať
21.10.2017
SO
VLI
Oblastní žebříček
Klasická trať
15.10.2017
NE
PVD
Veřejný závod
Klasická trať
15.10.2017
NE
JIL
Oblastní žebříček
Krátká trať
15.10.2017
NE
TJN
Oblastní žebříček
Krátká trať
15.10.2017
NE
JHB
Oblastní žebříček
Klasická trať
14.10.2017
SO
ASU
Oblastní žebříček
Sprint
14.10.2017
SO
LOV
Oblastní žebříček
Sprint
14.10.2017
SO
VAM
Oblastní žebříček
Krátká trať
14.10.2017
SO
ASU
Oblastní žebříček
Krátká trať
14.10.2017
SO
ZBM
Oblastní žebříček
Klasická trať
14.10.2017
SO
PVD
Oblastní žebříček
Klasická trať
08.10.2017
NE
KSU
Mistrovství a veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva, Česká liga klubů (A)
Družstva
07.10.2017
SO
SNA
Oblastní žebříček
Krátká trať
07.10.2017
SO
KSU
Mistrovství a veteraniáda ČR štafet, Český pohár štafet (A), Česká liga klubů (A)
Štafety
01.10.2017
NE
DKL
Oblastní žebříček
Sprint
01.10.2017
NE
ONO
Oblastní žebříček
Klasická trať
01.10.2017
NE
DOK
Oblastní žebříček
Klasická trať
30.09.2017
SO
VRL
Oblastní žebříček
Krátká trať
30.09.2017
SO
SSU
Oblastní žebříček
Krátká trať
30.09.2017
SO
PZR
Oblastní žebříček
Krátká trať
30.09.2017
SO
ONO
Oblastní žebříček
Krátká trať
30.09.2017
SO
LLI
Oblastní žebříček
Krátká trať
30.09.2017
SO
FSP
Oblastní žebříček
Klasická trať
30.09.2017
SO
ABM
Oblastní žebříček
Klasická trať
30.09.2017
SO
HAV
Oblastní žebříček
Klasická trať
28.09.2017
ČT
RUM
Oblastní žebříček
Krátká trať
28.09.2017
ČT
JPV
Oblastní žebříček
Krátká trať
24.09.2017
NE
CHA
Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (finále), WRE
Klasická trať
23.09.2017
SO
CHA
Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace, WRE-Q)
Klasická trať
16.09.2017
SO
UBM
Oblastní žebříček
Krátká trať
16.09.2017
SO
SKM
Oblastní žebříček
Klasická trať
13.09.2017
ST
SOP
Okresní liga mládeže Opava ... 12. závod
Krátká trať
10.09.2017
NE
OPI
Žebříček B-Čechy
Krátká trať
10.09.2017
NE
AOP
Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava
Krátká trať
09.09.2017
SO
OPI
Žebříček B-Čechy
Klasická trať
07.09.2017
ČT
AOP
Okresní liga mládeže Opava ... 11. závod
Klasická trať
03.09.2017
NE
NEK
West cup - E3, oblastní žebříček
Klasická trať
03.09.2017
NE
LPU
Cena východních Čech 2017 - E3
Klasická trať
02.09.2017
SO
NEK
West cup - E2, oblastní žebříček
Klasická trať
02.09.2017
SO
LPU
Cena východních Čech 2017 - E2
Klasická trať
01.09.2017
NEK
West cup - E1
Krátká trať
01.09.2017
03.09.2017

NE
LPU
Cena východních Čech 2017
Etapový
01.09.2017
LPU
Cena východních Čech 2017 - E1
Krátká trať
27.08.2017
NE
TUR
Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E3
Krátká trať
27.08.2017
NE
OCB
Oblastní žebříček
Klasická trať
26.08.2017
SO
TUR
Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E2
Klasická trať
26.08.2017
SO
VCB
Oblastní žebříček
Klasická trať
25.08.2017
27.08.2017

NE
TUR
Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji
Etapový
25.08.2017
TUR
Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E1
Krátká trať
13.08.2017
NE
SJC
Rumcajsovy míle - E3
Krátká trať
12.08.2017
SO
SJC
Rumcajsovy míle - E2
Klasická trať
11.08.2017
SJC
Rumcajsovy míle
Etapový
11.08.2017
SJC
Rumcajsovy míle - E1
Krátká trať
06.08.2017
NE
DOB
Advanta cup 2017 - E3
Klasická trať
05.08.2017
SO
DOB
Advanta cup 2017 - E2
Krátká trať
04.08.2017
06.08.2017

NE
DOB
Advanta cup 2017
Etapový
04.08.2017
DOB
Advanta cup 2017 - E1
Krátká trať
30.07.2017
NE
BOR
Bohemia Orienteering 2017 - E5
Klasická trať
29.07.2017
SO
BOR
Bohemia Orienteering 2017 - E4
Krátká trať
28.07.2017
BOR
Bohemia Orienteering 2017 - E3
Klasická trať
27.07.2017
ČT
BOR
Bohemia Orienteering 2017 - E2
Krátká trať
26.07.2017
30.07.2017
ST
NE
BOR
Bohemia Orienteering 2017
Etapový
26.07.2017
ST
BOR
Bohemia Orienteering 2017 - E1
Klasická trať
16.07.2017
NE
CHT
H.S.H. Vysočina cup - E3
Klasická trať
16.07.2017
NE
AOP
Grand prix Silesia - E4
Klasická trať
15.07.2017
SO
CHT
H.S.H. Vysočina cup - E2
Klasická trať
15.07.2017
SO
AOP
Grand prix Silesia - E3
Klasická trať
14.07.2017
16.07.2017

NE
CHT
H.S.H. Vysočina cup
Etapový
14.07.2017
CHT
H.S.H. Vysočina cup - E1
Krátká trať
13.07.2017
16.07.2017
ČT
NE
AOP
Grand prix Silesia
Etapový
02.07.2017
NE
KON
Cena střední Moravy - E3
Klasická trať
01.07.2017
SO
KON
Cena střední Moravy - E2
Klasická trať
30.06.2017
02.07.2017

NE
KON
Cena střední Moravy
Etapový
30.06.2017
KON
Cena střední Moravy - E1
Krátká trať
25.06.2017
NE
TJN
Oblastní žebříček
Sprint
25.06.2017
NE
TJN
Oblastní žebříček
Krátká trať
25.06.2017
NE
KRL
Oblastní žebříček
Klasická trať
24.06.2017
SO
KRL
Oblastní žebříček
Sprint
24.06.2017
SO
NPA
Oblastní žebříček
Klasická trať
24.06.2017
SO
KRL
Oblastní žebříček
Krátká trať
24.06.2017
SO
VBM
Mistrovství oblasti na klasické trati
Klasická trať
24.06.2017
SO
KSU
Mistrovství oblasti na klasické trati, oblastní žebříček
Klasická trať
21.06.2017
ST
SOP
Okresní liga mládeže Opava ... 10. závod
Klasická trať
18.06.2017
NE
MOV
Žebříček B-Morava, oblastní žebříček
Krátká trať
18.06.2017
NE
LPU
Žebříček B-Čechy
Krátká trať
17.06.2017
SO
MOV
Žebříček B-Morava, oblastní žebříček
Klasická trať
17.06.2017
SO
LPU
Žebříček B-Čechy
Klasická trať
14.06.2017
ST
AOP
Okresní liga mládeže Opava ... 9. závod
Klasická trať
07.06.2017
ST
AOP
Okresní liga mládeže Opava ... 8. závod, Dny orientace v přírodě
Krátká trať
04.06.2017
NE
VRB
Žebříček B-Morava, oblastní žebříček
Krátká trať
04.06.2017
NE
KAM
Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy
Klasická trať
03.06.2017
SO
VSP
Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy
Krátká trať
31.05.2017
ST
AOP
Okresní liga mládeže Opava ... 7. závod, Dny orientace v přírodě
Krátká trať
28.05.2017
NE
DKL
Oblastní žebříček
Krátká trať
28.05.2017
NE
CST
Mistrovství oblasti na klasické trati
Klasická trať
28.05.2017
NE
BSO
Mistrovství oblasti na klasické trati
Klasická trať
27.05.2017
SO
CTB
Oblastní žebříček
Sprint
27.05.2017
SO
SBR
Mistrovství oblasti na krátké trati
Krátká trať
27.05.2017
SO
LBM
Oblastní žebříček
Klasická trať
27.05.2017
SO
CTB
Oblastní žebříček
Krátká trať
27.05.2017
SO
BSO
Oblastní žebříček
Krátká trať
27.05.2017
SO
DOR
Mistrovství oblasti na klasické trati
Klasická trať
27.05.2017
SO
VIC
Mistrovství oblasti na klasické trati
Klasická trať
27.05.2017
SO
LTU
Mistrovství oblasti na klasické trati
Klasická trať
27.05.2017
SO
LTP
Mistrovství oblasti na klasické trati
Klasická trať
27.05.2017
SO
KRE
Oblastní žebříček
Krátká trať
24.05.2017
ST
AOP
Okresní liga mládeže Opava ... 6. závod, World Orienteering Day
Sprint
21.05.2017
NE
SKV
Oblastní žebříček
Krátká trať
21.05.2017
NE
ASU
Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B)
Štafety
20.05.2017
SO
KVS
Oblastní žebříček
Krátká trať
20.05.2017
SO
SKV
Oblastní žebříček
Klasická trať
20.05.2017
SO
ADA
Oblastní žebříček
Klasická trať
20.05.2017
SO
ASU
Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti
Štafety
17.05.2017
ST
AOP
Okresní liga mládeže Opava ... 5. závod, Dny orientace v přírodě
Sprint
14.05.2017
NE
VLI
Žebříček B-Čechy
Krátká trať
14.05.2017
NE
SSU
Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava
Krátká trať
13.05.2017
SO
VLI
Žebříček B-Čechy
Klasická trať
09.05.2017
ÚT
OOP
Okresní liga mládeže Opava ... 4. závod
Krátká trať
08.05.2017
PO
DOB
Mistrovství oblasti na krátké trati
Krátká trať
08.05.2017
PO
VSP
Oblastní žebříček
Klasická trať
07.05.2017
NE
ZBM
Mistrovství a veteraniáda ČR ve sprintu (finále), WRE
Sprint
06.05.2017
SO
CHT
Oblastní žebříček
Klasická trať
06.05.2017
SO
ZBM
Mistrovství a veteraniáda ČR sprintových štafet, Česká liga klubů (B)
Štafety
03.05.2017
ST
AOP
Okresní liga mládeže Opava ... 1. závod
Klasická trať
01.05.2017
PO
OOP
Okresní liga mládeže Opava ... 3. závod
Sprint
01.05.2017
PO
STB
Oblastní žebříček (Česko-polské dny OB - E3)
Krátká trať
01.05.2017
PO
MLA
Jarní trojúhelník 2017 - E4
Klasická trať
30.04.2017
NE
STB
Mistrovství oblasti na krátké trati (Česko-polské dny OB - E2)
Krátká trať
30.04.2017
NE
MLA
Jarní trojúhelník 2017 - E3, oblastní žebříček
Klasická trať
29.04.2017
SO
STB
Oblastní žebříček (Česko-polské dny OB - E1)
Sprint
29.04.2017
01.05.2017
SO
PO
MLA
Jarní trojúhelník 2017
Etapový
29.04.2017
SO
MLA
Jarní trojúhelník 2017 - E2, oblastní žebříček
Krátká trať
29.04.2017
SO
MLA
Jarní trojúhelník 2017 - E1, oblastní žebříček
Sprint
29.04.2017
SO
BBM
Mistrovství oblasti na krátké trati
Krátká trať
29.04.2017
SO
KON
Oblastní žebříček
Krátká trať
28.04.2017
VTA
OB Štafety - Tábor 2017
Štafety
27.04.2017
ČT
VTA
Přebor v OB - 2. ZŠ Sezimovo Ústí II
Krátká trať
26.04.2017
ST
AOP
Okresní liga mládeže Opava ... 2. závod
Klasická trať
25.04.2017
ÚT
VTA
Přebor v OB - ZŠ Planá nad Lužnicí
Krátká trať
23.04.2017
NE
VCB
Oblastní žebříček
Krátká trať
23.04.2017
NE
MAS
Oblastní žebříček (Ašský štít, 54. ročník)
Klasická trať
23.04.2017
NE
CHA
Oblastní žebříček
Klasická trať
23.04.2017
NE
TZL
Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C), mistrovství oblasti
Štafety
22.04.2017
SO
KTA
Mistrovství oblasti štafet
Štafety
22.04.2017
SO
RUZ
Mistrovství oblasti ve sprintu
Sprint
22.04.2017
SO
EKP
Mistrovství oblasti na krátké trati
Krátká trať
22.04.2017
SO
KUO
Mistrovství oblasti ve sprintu
Sprint
22.04.2017
SO
ZAM
Oblastní žebříček
Krátká trať
22.04.2017
SO
SJH
Mistrovství oblasti na krátké trati
Krátká trať
22.04.2017
SO
MAS
Oblastní žebříček (Aprílový závod)
Klasická trať
22.04.2017
SO
CHA
Oblastní žebříček
Klasická trať
22.04.2017
SO
TZL
Žebříček B-Morava (Mistrovství Moravy)
Klasická trať
16.04.2017
NE
DKP
Velikonoce ve skalách 2017 - E3
Klasická trať
15.04.2017
SO
VTA
Mistrovství oblasti ve sprintu
Sprint
15.04.2017
SO
PCB
Mistrovství oblasti na krátké trati
Krátká trať
15.04.2017
SO
DKP
Velikonoce ve skalách 2017 - E2
Klasická trať
14.04.2017
DKP
Velikonoce ve skalách 2017 - E1
Klasická trať
14.04.2017
16.04.2017

NE
DKP
Velikonoce ve skalách 2017
Etapový
09.04.2017
NE
VPM
Oblastní žebříček
Klasická trať
08.04.2017
SO
VPM
Oblastní žebříček
Sprint
08.04.2017
SO
HER
Mistrovství oblasti ve sprintu
Sprint
08.04.2017
SO
BOR
Mistrovství oblasti ve sprintu
Sprint
08.04.2017
SO
SCP
Oblastní žebříček
Krátká trať
08.04.2017
SO
VPM
Mistrovství oblasti na krátké trati
Krátká trať
1 2 3