Oblasťáky

1 2 3
21.07.2018
SO
AOP
Grand Prix Silesia Sprint
Sprint
04.08.2018
SO
LLI
Veřejný závod (LokoTour Bedřichov)
Klasická trať
05.08.2018
NE
LLI
Veřejný závod (LokoTour Bedřichov)
Krátká trať
25.08.2018
SO
PCB
Mistrovství oblasti na klasické trati
Klasická trať
26.08.2018
NE
VCB
Oblastní žebříček
Krátká trať
31.08.2018
NEK
Oblastní žebříček, West cup - E1
Sprint
01.09.2018
SO
VYS
Liga Vysočiny podzim 2018
Dlouhodobé žebříčky
01.09.2018
SO
NEK
WestCup - noční závod
Noční
01.09.2018
SO
JMO
Jihomoravská podzimní liga žactva a dorostu 2018
Dlouhodobé žebříčky
01.09.2018
SO
HAN
Hanácký žebříček podzim
Dlouhodobé žebříčky
01.09.2018
SO
JEO
Ještědský žebříček mládeže - podzim 2018
Dlouhodobé žebříčky
01.09.2018
SO
1ZP
(POL) Krzyżanowicki Orienteering Południowy KOP 2018
Sprint
01.09.2018
SO
OTK
Oblastní žebříček
Klasická trať
01.09.2018
SO
NEK
Oblastní žebříček, West cup - E2
Klasická trať
12.09.2018
ST
AOP
OLM Opava, 13. závod
Krátká trať
15.09.2018
SO
STA
5. závod "Dětská liga Táborska"
Klasická trať
19.09.2018
ST
AOP
OLM Opava, 14. závod
Klasická trať
20.09.2018
ČT
2KP
(POL) Bielsko-Biała Nocą E1
Noční
22.09.2018
SO
STE
Oblastní závod štafet
Štafety
22.09.2018
SO
MOV
Oblastní žebříček
Sprint
22.09.2018
SO
VRL
Oblastní žebříček
Krátká trať
22.09.2018
SO
STE
Oblastní žebříček
Krátká trať
22.09.2018
SO
ONO
Oblastní žebříček
Krátká trať
22.09.2018
SO
MOV
Oblastní žebříček
Krátká trať
22.09.2018
SO
LCE
Oblastní žebříček
Krátká trať
22.09.2018
SO
DOR
Oblastní žebříček
Krátká trať
22.09.2018
SO
DOK
Oblastní žebříček
Krátká trať
22.09.2018
SO
TBM
Oblastní žebříček
Klasická trať
22.09.2018
SO
PZR
Oblastní žebříček
Klasická trať
22.09.2018
SO
OPI
Oblastní žebříček
Krátká trať
23.09.2018
NE
OPI
Oblastní žebříček
Krátká trať
23.09.2018
NE
CHA
Oblastní žebříček
Krátká trať
23.09.2018
NE
PGP
Oblastní žebříček
Klasická trať
23.09.2018
NE
ONO
Oblastní žebříček
Klasická trať
26.09.2018
ST
AOP
OLM Opava, 15. závod
Klasická trať
28.09.2018
CHT
Oblastní žebříček
Klasická trať
29.09.2018
SO
ZAM
Oblastní žebříček
Klasická trať
03.10.2018
ST
AOP
OLM Opava, 16. závod
Krátká trať
06.10.2018
SO
12P
(POL) RYBINO XV - Mistrzostwa Śląska (middle)
Krátká trať
06.10.2018
SO
VIC
Oblastní žebříček
Krátká trať
06.10.2018
SO
TUR
Oblastní žebříček
Krátká trať
06.10.2018
SO
STH
Oblastní žebříček
Krátká trať
06.10.2018
SO
OOL
Oblastní žebříček
Krátká trať
06.10.2018
SO
KSH
Oblastní žebříček
Krátká trať
06.10.2018
SO
JHB
Oblastní žebříček
Krátká trať
06.10.2018
SO
LBM
Oblastní žebříček
Klasická trať
07.10.2018
NE
13P
(POL) Mistrzostwa Śląska (klasyk)
Klasická trať
07.10.2018
NE
TUR
Oblastní žebříček
Sprint
07.10.2018
NE
SOP
Oblastní žebříček
Krátká trať
07.10.2018
NE
KSH
Oblastní žebříček
Klasická trať
10.10.2018
ST
AOP
OLM Opava, 17. závod
Krátká trať
13.10.2018
SO
STA
6. závod "Dětská liga Táborska"
Klasická trať
13.10.2018
SO
MBM
Oblastní žebříček
Krátká trať
13.10.2018
SO
VAM
Oblastní žebříček
Klasická trať
17.10.2018
ST
AOP
OLM Opava, 18. závod, zakončení
Sprint
18.10.2018
ČT
2KP
(POL) Bielsko-Biała Nocą E2
Noční
20.10.2018
SO
48P
(POL) II Euroregionalne Mistrzostwa Nauczycieli - Grand Prix Lotna E1
Sprint
20.10.2018
SO
SKM
Oblastní žebříček
Krátká trať
20.10.2018
SO
OSN
Oblastní žebříček
Krátká trať
20.10.2018
SO
KAM
Oblastní žebříček
Krátká trať
20.10.2018
SO
ZBM
Oblastní žebříček
Klasická trať
20.10.2018
SO
PVD
Oblastní žebříček
Klasická trať
20.10.2018
SO
KUO
Oblastní žebříček
Klasická trať
20.10.2018
SO
KSU
Oblastní žebříček
Klasická trať
20.10.2018
SO
RUM
Oblastní žebříček
Klasická trať
21.10.2018
NE
47P
(POL) Piter Cup - Grand Prix Lotna E2
Krátká trať
21.10.2018
NE
TUV
Oblastní žebříček
Krátká trať
21.10.2018
NE
PVD
Veřejný závod
Klasická trať
21.10.2018
NE
KAM
Oblastní žebříček
Klasická trať
27.10.2018
SO
CHC
Oblastní žebříček
Krátká trať
27.10.2018
SO
KON
Oblastní žebříček
Klasická trať
28.10.2018
NE
STA
7. závod "Dětská liga Táborska"
Klasická trať
28.10.2018
NE
STB
Oblastní žebříček
Krátká trať
03.11.2018
SO
ASU
Oblastní žebříček
Krátká trať
03.11.2018
SO
HOR
Oblastní žebříček
Klasická trať
04.11.2018
NE
VSP
Oblastní žebříček
Krátká trať
10.11.2018
SO
UOL
Oblastní žebříček
Krátká trať
15.12.2018
SO
STA
8. závod "Dětská liga Táborska"
Klasická trať
31.12.2018
PO
HAV
Euroliga 2018 - Euroregionální liga orientačního běhu / Euroregionalna Liga Biegu na Orientację
Dlouhodobé žebříčky
31.12.2018
PO
HAV
Euroliga - rejestr uczestników
Etapový
27.06.2018
ST
JMO
Mistrovství oblasti štafet
Štafety
23.06.2018
SO
STA
4. závod "Dětská liga Táborska"
Klasická trať
21.06.2018
ČT
ZBM
Veřejný závod (České akademické hry)
Krátká trať
20.06.2018
ST
AOP
OLM Opava, 12. závod
Sprint
20.06.2018
ST
ZBM
Veřejný závod (České akademické hry)
Sprint
17.06.2018
NE
BOR
Mistrovství oblasti na klasické trati
Klasická trať
16.06.2018
SO
VCB
Nebojte se mapy
Volné pořadí kontrol
16.06.2018
SO
SNA
Oblastní žebříček
Krátká trať
16.06.2018
SO
ZLH
Mistrovství oblasti na klasické trati
Klasická trať
16.06.2018
SO
UBM
Oblastní žebříček
Klasická trať
16.06.2018
SO
SKM
Mistrovství oblasti na klasické trati
Klasická trať
16.06.2018
SO
CTB
Mistrovství oblasti na klasické trati
Klasická trať
13.06.2018
ST
SOP
OLM Opava, 11. závod
Klasická trať
06.06.2018
ST
SOP
OLM Opava, 10. závod
Krátká trať
03.06.2018
NE
TJN
Oblastní žebříček
Klasická trať
02.06.2018
SO
PLU
Oblastní závod štafet
Štafety
02.06.2018
SO
TJN
Mistrovství oblasti štafet
Štafety
02.06.2018
SO
DOB
Mistrovství oblasti štafet
Štafety
02.06.2018
SO
FSP
Oblastní žebříček
Krátká trať
02.06.2018
SO
DOB
Oblastní žebříček
Sprint
02.06.2018
SO
TJN
Mistrovství oblasti na krátké trati
Krátká trať
02.06.2018
SO
PLU
Oblastní žebříček
Krátká trať
02.06.2018
SO
VRB
Mistrovství oblasti na klasické trati
Klasická trať
02.06.2018
SO
BBM
Mistrovství oblasti na klasické trati
Klasická trať
01.06.2018
MSK
Moravskoslezský krajský žebříček mládeže - PODZIMNÍ
Dlouhodobé žebříčky
31.05.2018
ČT
PHK
Závod Privátní zóny
Sprint
30.05.2018
ST
TJP
3. závod Žaket Pražský pohár žactva
Krátká trať
30.05.2018
ST
AOP
OLM Opava, 9. závod
Krátká trať
26.05.2018
SO
ZBM
Oblastní žebříček
Krátká trať
23.05.2018
ST
PGP
2. Pražský pohár žactva
Krátká trať
23.05.2018
ST
VCB
Veřejný závod - WOD
Krátká trať
23.05.2018
ST
OOP
OLM Opava, 8. závod, WOD
Volné pořadí kontrol
20.05.2018
NE
PHK
Závod Privátní zóny
Klasická trať
19.05.2018
SO
STA
3. závod "Dětská liga Táborska"
Klasická trať
19.05.2018
SO
KVS
Oblastní žebříček
Sprint
19.05.2018
SO
KVS
Oblastní žebříček
Krátká trať
16.05.2018
ST
HCE
1. závod Žaket pražský pohár žactva
Krátká trať
16.05.2018
ST
AOP
OLM Opava, 7. závod
Sprint
15.05.2018
ÚT
LTU
Podkrkonošská liga, Okresní přebor škol okresu Trutnov
Klasická trať
13.05.2018
NE
VSP
Mistrovství oblasti na klasické trati
Klasická trať
13.05.2018
NE
VCB
Oblastní žebříček
Klasická trať
13.05.2018
NE
BSO
Oblastní žebříček
Klasická trať
12.05.2018
SO
VCB
Linz Cup
Klasická trať
12.05.2018
SO
ZBM
Mistrovství oblasti na krátké trati
Krátká trať
12.05.2018
SO
VLI
Oblastní žebříček
Krátká trať
12.05.2018
SO
VLI
Oblastní žebříček
Krátká trať
12.05.2018
SO
TTR
Mistrovství oblasti na krátké trati
Krátká trať
12.05.2018
SO
BSO
Mistrovství oblasti na krátké trati
Krátká trať
12.05.2018
SO
TRI
Mistrovství oblasti na krátké trati
Krátká trať
12.05.2018
SO
SSU
Oblastní žebříček
Klasická trať
12.05.2018
SO
SRK
Mistrovství oblasti na klasické trati
Klasická trať
11.05.2018
OSN
Přebor škol - krajské kolo - Kraj Vysočina
Sprint
09.05.2018
ST
AOP
OLM Opava, 6. závod
Klasická trať
08.05.2018
ÚT
OOP
OLM Opava, 5. závod
Sprint
08.05.2018
ÚT
NPA
Mistrovství oblasti na krátké trati
Krátká trať
06.05.2018
NE
VBA
SRJ stredné trate, INOV-8 Cup 2018
Krátká trať
04.05.2018
VTA
Přebor v OB - 2. ZŠ Sezimovo Ústí II
Krátká trať
03.05.2018
ČT
OOP
OLM Opava, 4. závod
Krátká trať
02.05.2018
ST
AOP
OLM Opava, 3. závod, Opavské kufrování
Sprint
01.05.2018
ÚT
3GP
(POL) EuroMajówka V
Sprint
29.04.2018
NE
PHK
Závod Privátní zóny
Krátká trať
29.04.2018
NE
BOR
PEKKOMILA 2018
Štafety
29.04.2018
NE
BFM
Oblastní žebříček
Krátká trať
29.04.2018
NE
MLA
Oblastní žebříček, Jarní trojúhelník - E3
Klasická trať
28.04.2018
SO
PHK
Závod Privátní zóny
Klasická trať
28.04.2018
SO
VTA
Mistrovství oblasti štafet
Štafety
28.04.2018
SO
LPU
Mistrovství oblasti ve sprintu
Sprint
28.04.2018
SO
KRE
Mistrovství oblasti ve sprintu
Sprint
28.04.2018
SO
RBK
Oblastní žebříček
Krátká trať
28.04.2018
SO
LPU
Oblastní žebříček
Krátká trať
28.04.2018
SO
KON
Mistrovství oblasti na krátké trati
Krátká trať
28.04.2018
SO
HAV
Oblastní žebříček
Krátká trať
28.04.2018
SO
MLA
Oblastní žebříček, Jarní trojúhelník - E2
Klasická trať
28.04.2018
SO
JHB
Oblastní žebříček
Klasická trať
27.04.2018
CTB
Přebor škol - okresní kolo - HB
Sprint
27.04.2018
MLA
Mistrovství oblasti ve sprintu, Jarní trojúhelník - E1
Sprint
25.04.2018
ST
PZR
Přebor škol - okresní kolo - ZR
Sprint
24.04.2018
ÚT
VTA
Přebor v OB - ZŠ Planá nad Lužnicí
Krátká trať
24.04.2018
ÚT
AOP
OLM Opava, 2. závod
Klasická trať
22.04.2018
NE
SCP
Veřejný závod
Sprint
22.04.2018
NE
SCP
Oblastní žebříček
Krátká trať
22.04.2018
NE
CHA
Oblastní žebříček (Saxbo)
Krátká trať
22.04.2018
NE
MAS
Oblastní žebříček (Ašský štít, 55.ročník)
Klasická trať
21.04.2018
SO
SLA
Mistrovství oblasti ve sprintu
Sprint
21.04.2018
SO
SJI
Oblastní žebříček
Krátká trať
21.04.2018
SO
LTU
Oblastní žebříček
Krátká trať
21.04.2018
SO
OPI
Oblastní žebříček
Klasická trať
21.04.2018
SO
MAS
Oblastní žebříček (Aprílový závod)
Klasická trať
21.04.2018
SO
CHA
Veřejný závod (Saxbo)
Klasická trať
20.04.2018
VBA
Školské majstrovstvá obvodov Bratislava I a III
Sprint
20.04.2018
VTA
Přebor v OB - 1. ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí II
Krátká trať
19.04.2018
ČT
VBA
Školské majstrovstvá v OB-BA2 o pohár predsedu BSK
Sprint
17.04.2018
ÚT
AOP
OLM Opava, 1. závod
Klasická trať
15.04.2018
NE
ZVO
Jarní Zvolský závod
Volné pořadí kontrol
14.04.2018
SO
STA
2. závod "Dětská liga Táborska"
Klasická trať
14.04.2018
SO
TZL
Mistrovství oblasti ve sprintu
Sprint
14.04.2018
SO
TZL
Oblastní žebříček
Krátká trať
14.04.2018
SO
TAP
Mistrovství oblasti na krátké trati
Krátká trať
14.04.2018
SO
SJC
Oblastní žebříček
Krátká trať
14.04.2018
SO
CHT
Oblastní žebříček
Klasická trať
14.04.2018
SO
ADA
Oblastní žebříček
Klasická trať
08.04.2018
NE
JMO
Jihomoravská liga dospělých a veteránů 2018
Dlouhodobé žebříčky
08.04.2018
NE
JMO
Jihomoravská jarní liga žactva a dorostu 2018
Dlouhodobé žebříčky
08.04.2018
NE
VBM
Oblastní žebříček
Sprint
08.04.2018
NE
VBM
Mistrovství oblasti ve sprintu
Sprint
08.04.2018
NE
STB
Oblastní žebříček
Krátká trať
08.04.2018
NE
VPM
Oblastní žebříček
Klasická trať
08.04.2018
NE
DKL
Oblastní žebříček
Klasická trať
07.04.2018
SO
OOP
Veřejný závod sprintových štafet
Štafety
07.04.2018
SO
SSU
Mistrovství oblasti sprintových štafet
Štafety
07.04.2018
SO
VPM
Oblastní žebříček
Sprint
07.04.2018
SO
SSU
Mistrovství oblasti ve sprintu
Sprint
07.04.2018
SO
OOP
Mistrovství oblasti ve sprintu
Sprint
07.04.2018
SO
LTP
Mistrovství oblasti ve sprintu
Sprint
07.04.2018
SO
LTP
Mistrovství oblasti v nočním OB
Noční
07.04.2018
SO
MFP
Mistrovství oblasti v nočním OB
Noční
07.04.2018
SO
VPM
Oblastní žebříček
Krátká trať
07.04.2018
SO
VIC
Mistrovství oblasti na krátké trati
Krátká trať
07.04.2018
SO
SHK
Oblastní žebříček
Krátká trať
07.04.2018
SO
KTA
Mistrovství oblasti na krátké trati
Krátká trať
1 2 3