Moravskoslezská

07.10.2018
NE
SOP
Oblastní žebříček
Krátká trať
22.09.2018
SO
MOV
Oblastní žebříček
Sprint
22.09.2018
SO
MOV
Oblastní žebříček
Krátká trať
16.06.2018
SO
SKM
Mistrovství oblasti na klasické trati
Klasická trať
02.06.2018
SO
VRB
Mistrovství oblasti na klasické trati
Klasická trať
01.06.2018
MSK
Moravskoslezský krajský žebříček mládeže - PODZIMNÍ
Dlouhodobé žebříčky
19.05.2018
SO
KVS
Oblastní žebříček
Sprint
19.05.2018
SO
KVS
Oblastní žebříček
Krátká trať
12.05.2018
SO
TRI
Mistrovství oblasti na krátké trati
Krátká trať
29.04.2018
NE
BFM
Oblastní žebříček
Krátká trať
28.04.2018
SO
HAV
Oblastní žebříček
Krátká trať
14.04.2018
SO
TZL
Mistrovství oblasti ve sprintu
Sprint
14.04.2018
SO
TZL
Oblastní žebříček
Krátká trať
07.04.2018
SO
OOP
Veřejný závod sprintových štafet
Štafety
07.04.2018
SO
OOP
Mistrovství oblasti ve sprintu
Sprint
01.04.2018
NE
AOP
OLM Opava
Dlouhodobé žebříčky
01.04.2018
NE
MSK
Moravskoslezský krajský žebříček dospělých a veteránů
Dlouhodobé žebříčky
01.04.2018
NE
MSK
Moravskoslezský krajský žebříček mládeže - JARNÍ
Dlouhodobé žebříčky
17.03.2018
SO
51P
9.závod Slezské zimní ligy - 50 Control Points Mass Start Race
Dlouhá trať
14.10.2017
SO
11P
(POL) Sowa Cup - I Euroregionalne Mistrzostwa Nauczycieli
Sprint
11.10.2017
ST
AOP
Okresní liga mládeže Opava ... zakončení
Sprint
27.09.2017
ST
AOP
Okresní liga mládeže Opava ... 14. závod
Krátká trať
20.09.2017
ST
AOP
Okresní liga mládeže Opava ... 13. závod
Klasická trať
16.09.2017
SO
12P
(POL) Mistrzostwa Śląska - middle
Krátká trať
16.09.2017
SO
12P
(POL) Mistrzostwa Śląska - sprint
Sprint
16.09.2017
SO
12P
(POL) RYBINO XIV
Etapový
13.09.2017
ST
SOP
Okresní liga mládeže Opava ... 12. závod
Krátká trať
07.09.2017
ČT
AOP
Okresní liga mládeže Opava ... 11. závod
Klasická trať
01.09.2017
MSK
Podzimní žebříček žactva a dorostu MSKS 2017
Dlouhodobé žebříčky
01.07.2017
SO
BFM
Euroliga 2017 - Euroregionální liga orientačního běhu / Euroregionalna Liga Biegu na Orientację
Dlouhodobé žebříčky
26.06.2017
PO
KRN
Krnovské orienťácké mapové tréninky - 5.
Klasická trať
21.06.2017
ST
SOP
Okresní liga mládeže Opava ... 10. závod
Klasická trať
20.06.2017
ÚT
KRN
Krnovské oreinťácké mapové tréninky - 10.
Sprint
14.06.2017
ST
AOP
Okresní liga mládeže Opava ... 9. závod
Klasická trať
08.06.2017
ČT
KRN
Krnovské orienťácké mapové tréninky - 9.
Krátká trať
07.06.2017
ST
AOP
Okresní liga mládeže Opava ... 8. závod, Dny orientace v přírodě
Krátká trať
31.05.2017
ST
AOP
Okresní liga mládeže Opava ... 7. závod, Dny orientace v přírodě
Krátká trať
24.05.2017
ST
AOP
Okresní liga mládeže Opava ... 6. závod, World Orienteering Day
Sprint
17.05.2017
ST
AOP
Okresní liga mládeže Opava ... 5. závod, Dny orientace v přírodě
Sprint
16.05.2017
ÚT
KRN
Krnovské orienťácké mapové tréninky - 8.
Sprint
09.05.2017
ÚT
KRN
Krnovské orienťácké mapové tréninky - 7.
Krátká trať
09.05.2017
ÚT
OOP
Okresní liga mládeže Opava ... 4. závod
Krátká trať
03.05.2017
ST
AOP
Okresní liga mládeže Opava ... 1. závod
Klasická trať
02.05.2017
ÚT
KRN
Krnovské orienťácké mapové tréninky - 6.
Sprint
01.05.2017
PO
11P
(POL) IV EuroMajówka
Etapový
01.05.2017
PO
11P
(POL) IV EuroMajówka - E2 - miejski sprint
Sprint
01.05.2017
PO
11P
(POL) IV EuroMajówka - E1 - leśny sprint
Sprint
01.05.2017
PO
OOP
Okresní liga mládeže Opava ... 3. závod
Sprint
26.04.2017
ST
AOP
Okresní liga mládeže Opava ... 2. závod
Klasická trať
11.04.2017
ÚT
KRN
Krnovské orienťácké mapové tréninky - 4.
Krátká trať
04.04.2017
ÚT
KRN
Krnovské orienťácké mapové tréninky - 3.
Klasická trať
01.04.2017
SO
MSK
Opavská Okresní liga mládeže 2017
Dlouhodobé žebříčky
01.04.2017
SO
MSK
Žebříček dospělých a veteránů MSKS 2017
Dlouhodobé žebříčky
01.04.2017
SO
MSK
Jarní žebříček žactva a dorostu MSKS 2017
Dlouhodobé žebříčky
28.03.2017
ÚT
KRN
Krnovské orienťácké mapové tréninky - 2.
Sprint
21.03.2017
ÚT
KRN
Krnovské orienťácké mapové tréninky - 1.
Krátká trať
15.03.2017
ST
KRN
Krnovské orienťácké mapové tréninky
Dlouhodobé žebříčky
01.03.2017
ST
AOP
Okresní liga mládeže Opava ... žebříček
Dlouhodobé žebříčky