Závody ČR

08.09.2018
SO
SJI
Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček
Klasická trať
08.09.2018
SO
BOR
Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ
Krátká trať
09.09.2018
NE
SJI
Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček
Krátká trať
09.09.2018
NE
BOR
Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ
Klasická trať
15.09.2018
SO
JPV
Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace)
Klasická trať
16.09.2018
NE
JPV
Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále), WRE
Klasická trať
28.09.2018
TZL
Mistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet
Štafety
30.09.2018
NE
TZL
Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B)
Štafety
13.10.2018
SO
EKP
Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet
Štafety
14.10.2018
NE
EKP
Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva
Družstva
23.03.2019
SO
PHK
Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C)
Štafety
06.04.2019
SO
AOV
Žebříček B-Morava
Klasická trať
13.04.2019
SO
SHK
Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB
Noční
11.05.2019
SO
KSU
Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B)
Štafety
18.05.2019
SO
LPU
Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu
Sprint
19.05.2019
NE
LPU
Mistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet
Štafety
01.06.2019
SO
DKP
Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ
Klasická trať
02.06.2019
NE
DKP
Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ
Krátká trať
22.06.2019
SO
LTU
Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace)
Krátká trať
23.06.2019
NE
LTU
Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále)
Krátká trať
07.09.2019
SO
TZL
Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava
Klasická trať
08.09.2019
NE
TZL
Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava
Krátká trať
21.09.2019
SO
TJN
Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace)
Klasická trať
22.09.2019
NE
TJN
Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále)
Klasická trať
05.10.2019
SO
PGP
Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet
Štafety
06.10.2019
NE
PGP
Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva
Družstva
24.06.2018
NE
TBM
Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE
Krátká trať
23.06.2018
SO
TBM
Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace)
Krátká trať
10.06.2018
NE
KRL
Žebříček B-Čechy západ
Krátká trať
10.06.2018
NE
SJH
Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček
Krátká trať
10.06.2018
NE
ASU
Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava
Klasická trať
09.06.2018
SO
KRL
Žebříček B-Čechy západ, mistrovství oblasti na klasické trati
Klasická trať
09.06.2018
SO
SJH
Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček
Klasická trať
09.06.2018
SO
ASU
Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava
Krátká trať
19.05.2018
SO
VTA
Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu
Sprint
06.05.2018
NE
PHK
Žebříček B-Čechy východ
Krátká trať
06.05.2018
NE
PGP
INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ
Klasická trať
05.05.2018
SO
PHK
Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček
Klasická trať
05.05.2018
SO
PGP
INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ
Krátká trať
01.05.2018
ÚT
CSOS
Žebříček B-Čechy západ 2018
Dlouhodobé žebříčky
01.05.2018
ÚT
CSOS
Žebříček B-Čechy východ 2018
Dlouhodobé žebříčky
22.04.2018
NE
LCE
Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C), mistrovství oblasti
Štafety
21.04.2018
SO
LCE
Žebříček B-Morava
Klasická trať
16.04.2018
PO
CSOS
Žebříček B-Morava 2018
Dlouhodobé žebříčky
14.04.2018
SO
STH
Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB
Noční
24.03.2018
SO
PHK
Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C)
Štafety
02.01.2018
ÚT
CSOS
Český pohár štafet 2018
Dlouhodobé žebříčky
03.01.2017
ÚT
CSOS
Český pohár štafet 2017
Dlouhodobé žebříčky
02.01.2017
PO
CSOS
Žebříček B-Morava 2017
Dlouhodobé žebříčky
01.01.2017
NE
CSOS
Žebříček B-Čechy 2017
Dlouhodobé žebříčky