Jihočeská

15.12.2018
SO
STA
8. závod Dětská liga Táborska
Klasická trať
21.10.2018
NE
PVD
Veřejný závod
Klasická trať
20.10.2018
SO
PVD
Oblastní žebříček
Klasická trať
07.10.2018
NE
KSH
Oblastní žebříček (Šumavský kufr)
Klasická trať
06.10.2018
SO
KSH
Oblastní žebříček (Šumavský kufr)
Krátká trať
23.09.2018
NE
OPI
Oblastní žebříček
Krátká trať
22.09.2018
SO
OPI
Oblastní žebříček
Krátká trať
15.09.2018
SO
STA
5. závod "Dětská liga Táborska"
Klasická trať
26.08.2018
NE
VCB
Oblastní žebříček
Krátká trať
25.08.2018
SO
PCB
Mistrovství oblasti na klasické trati
Klasická trať
16.06.2018
SO
VCB
Nebojte se mapy
Volné pořadí kontrol
23.05.2018
ST
VCB
Veřejný závod - WOD
Krátká trať
19.05.2018
SO
STA
3. závod "Dětská liga Táborska"
Klasická trať
13.05.2018
NE
VCB
Oblastní žebříček
Klasická trať
12.05.2018
SO
VCB
Linz Cup
Klasická trať
04.05.2018
VTA
Přebor v OB - 2. ZŠ Sezimovo Ústí II
Krátká trať
28.04.2018
SO
VTA
Mistrovství oblasti štafet
Štafety
28.04.2018
SO
KRE
Mistrovství oblasti ve sprintu
Sprint
24.04.2018
ÚT
VTA
Přebor v OB - ZŠ Planá nad Lužnicí
Krátká trať
21.04.2018
SO
OPI
Oblastní žebříček
Klasická trať
20.04.2018
VTA
Přebor v OB - 1. ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí II
Krátká trať
14.04.2018
SO
STA
2. závod "Dětská liga Táborska"
Klasická trať
07.04.2018
SO
KTA
Mistrovství oblasti na krátké trati
Krátká trať
24.03.2018
SO
STA
1. závod "Dětská liga Táborska"
Klasická trať
24.03.2018
SO
STA
1. závod "Dětská liga Táborska"
Klasická trať
01.03.2018
ČT
JCO
Jihočeský žebříček 2018
Dlouhodobé žebříčky
17.02.2018
SO
OPI
Sněhulákův kufr
Klasická trať
17.02.2018
SO
OPI
Sněhulákův kufr 5. závod
Klasická trať
27.12.2017
ST
STA
Závěrka "Dětská liga Táborska"
Krátká trať
26.12.2017
ÚT
VTA
Zimní kufrování na Komoře - Tábor 2017
Krátká trať
17.12.2017
NE
VTA
Utajený Sněhulák - Nočníček
Noční
17.12.2017
NE
VTA
Utajený Sněhulák - Čičiňák
Krátká trať
16.12.2017
SO
STA
8. závod "Dětská liga Táborska"
Krátká trať
16.12.2017
SO
OPI
Vánoční bloudění
Noční
16.12.2017
SO
KTA
8. závod "Dětská liga Táborska"
Klasická trať
28.10.2017
SO
KTA
7. závod "Dětská liga Táborska"
Klasická trať
15.10.2017
NE
PVD
Veřejný závod
Klasická trať
11.10.2017
ST
VTA
Přebor ZŠ Helsinská - Tábor
Krátká trať
28.09.2017
ČT
KTA
6. závod "Dětská liga Táborska"
Klasická trať
23.09.2017
SO
OPI
E.on den Písek
Krátká trať
03.09.2017
NE
KTA
5. závod "Dětská liga Táborska"
Klasická trať
26.08.2017
SO
VCB
Linz cup
Klasická trať
21.08.2017
PO
PCB
Orientační běh - Lipno nad Vltavou, Sport Festival
Krátká trať
05.08.2017
SO
VTA
Kocourkovy Azimuty
Krátká trať
28.06.2017
ST
VTA
Přebor v OB - Gymnázium Pierra De Coubertina Tábor
Klasická trať
24.06.2017
SO
KTA
4. závod "Dětská liga Táborska"
Klasická trať
24.05.2017
ST
KTA
WOD v Táboře
Krátká trať
09.05.2017
ÚT
SJH
Přebor škol - Jihočeský kraj
Sprint
28.04.2017
VTA
OB Štafety - Tábor 2017
Štafety
27.04.2017
ČT
VTA
Přebor v OB - 2. ZŠ Sezimovo Ústí II
Krátká trať
25.04.2017
ÚT
VTA
Přebor v OB - ZŠ Planá nad Lužnicí
Krátká trať
22.04.2017
SO
KTA
3. závod "Dětská liga Táborska"
Klasická trať
22.04.2017
SO
KTA
Mistrovství oblasti štafet
Štafety
21.04.2017
VTA
Přebor v OB - 1. ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí II
Krátká trať
14.04.2017
KTA
2. závod "Dětská liga Táborska"
Klasická trať
03.04.2017
PO
VTA
OB Scorelauf družstev škol - Sezimovo Ústí
Krátká trať
01.04.2017
SO
JCO
Jihočeský žebříček 2017
Dlouhodobé žebříčky
25.03.2017
SO
KTA
1. závod "Dětská liga Táborska"
Klasická trať
11.03.2017
SO
OPI
V. závod Sněhulákova kufru
Volné pořadí kontrol
05.02.2017
NE
KRE
Křemží Křížem Krážem
Volné pořadí kontrol