Hanácká

31.12.2018
PO
HAV
Euroliga 2018 - Euroregionální liga orientačního běhu / Euroregionalna Liga Biegu na Orientację
Dlouhodobé žebříčky
31.12.2018
PO
HAV
Euroliga - rejestr uczestników
Etapový
10.11.2018
SO
UOL
Oblastní žebříček
Krátká trať
03.11.2018
SO
ASU
Oblastní žebříček
Krátká trať
27.10.2018
SO
KON
Oblastní žebříček
Klasická trať
21.10.2018
NE
47P
(POL) Piter Cup - Grand Prix Lotna E2
Krátká trať
20.10.2018
SO
48P
(POL) II Euroregionalne Mistrzostwa Nauczycieli - Grand Prix Lotna E1
Sprint
20.10.2018
SO
KSU
Oblastní žebříček
Volné pořadí kontrol
18.10.2018
ČT
2KP
(POL) Bielsko-Biała Nocą E2
Noční
17.10.2018
ST
AOP
OLM Opava, 18. závod, zakončení
Sprint
10.10.2018
ST
AOP
OLM Opava, 17. závod
Krátká trať
07.10.2018
NE
13P
(POL) Mistrzostwa Śląska (klasyk)
Klasická trať
06.10.2018
SO
12P
(POL) RYBINO XV - Mistrzostwa Śląska (middle)
Krátká trať
06.10.2018
SO
OOL
Oblastní žebříček
Krátká trať
03.10.2018
ST
AOP
OLM Opava, 16. závod
Krátká trať
26.09.2018
ST
AOP
OLM Opava, 15. závod
Klasická trať
22.09.2018
SO
STE
Oblastní závod štafet
Štafety
22.09.2018
SO
STE
Oblastní žebříček
Krátká trať
20.09.2018
ČT
2KP
(POL) Bielsko-Biała Nocą E1
Noční
19.09.2018
ST
AOP
OLM Opava, 14. závod
Klasická trať
12.09.2018
ST
AOP
OLM Opava, 13. závod
Krátká trať
01.09.2018
SO
HAN
Hanácký žebříček podzim
Dlouhodobé žebříčky
01.09.2018
SO
1ZP
(POL) Krzyżanowicki Orienteering Południowy KOP 2018
Krátká trať
21.07.2018
SO
AOP
Grand Prix Silesia Sprint
Sprint
20.06.2018
ST
AOP
OLM Opava, 12. závod
Sprint
16.06.2018
SO
ZLH
Mistrovství oblasti na klasické trati
Klasická trať
13.06.2018
ST
SOP
OLM Opava, 11. závod
Klasická trať
06.06.2018
ST
SOP
OLM Opava, 10. závod
Krátká trať
02.06.2018
SO
PLU
Oblastní závod štafet
Štafety
02.06.2018
SO
PLU
Oblastní žebříček
Krátká trať
30.05.2018
ST
AOP
OLM Opava, 9. závod
Krátká trať
23.05.2018
ST
OOP
OLM Opava, 8. závod, WOD
Volné pořadí kontrol
16.05.2018
ST
AOP
OLM Opava, 7. závod
Sprint
12.05.2018
SO
SSU
Oblastní žebříček
Klasická trať
09.05.2018
ST
AOP
OLM Opava, 6. závod
Klasická trať
08.05.2018
ÚT
OOP
OLM Opava, 5. závod
Sprint
03.05.2018
ČT
OOP
OLM Opava, 4. závod
Krátká trať
02.05.2018
ST
AOP
OLM Opava, 3. závod, Opavské kufrování
Sprint
01.05.2018
ÚT
3GP
(POL) EuroMajówka V
Sprint
28.04.2018
SO
KON
Mistrovství oblasti na krátké trati
Krátká trať
24.04.2018
ÚT
AOP
OLM Opava, 2. závod
Klasická trať
17.04.2018
ÚT
AOP
OLM Opava, 1. závod
Klasická trať
07.04.2018
SO
SSU
Mistrovství oblasti sprintových štafet
Štafety
07.04.2018
SO
SSU
Mistrovství oblasti ve sprintu
Sprint
01.04.2018
NE
HAN
Hanácký žebříček jaro
Dlouhodobé žebříčky
24.03.2018
SO
JPV
Oblastní žebříček
Klasická trať
17.02.2018
SO
KON
Předjarní kotár
Klasická trať
31.12.2017
NE
STE
Silvestrovské kufrování na hradě Šternberk
Sprint
16.12.2017
SO
UOL
Vánoční Radíkov 2017
Krátká trať
11.11.2017
SO
KON
Oblastní žebříček
Klasická trať
28.09.2017
ČT
JPV
Oblastní závod štafet
Štafety
01.09.2017
HAN
Hanácký žebříček podzim 2017
Dlouhodobé žebříčky
28.04.2017
HAN
3. kvalifikační závod LODM - Olomoucký kraj
Sprint
21.04.2017
HAN
2. kvalifikační závod LODM - Olomoucký kraj
Sprint
08.04.2017
SO
47P
(POL) Grand Prix Lotna E1
Sprint
07.04.2017
HAN
1. kvalifikační závod LODM - Olomoucký kraj
Sprint
01.04.2017
SO
HAN
Superžebříček Hanácké oblasti 2017
Dlouhodobé žebříčky
01.04.2017
SO
HAN
Hanácký žebříček jaro 2017
Dlouhodobé žebříčky
12.03.2017
NE
KON
Dzbelský kotár
Klasická trať