Východočeská

03.11.2018
SO
HOR
Oblastní žebříček
Klasická trať
27.10.2018
SO
CHC
Oblastní žebříček
Krátká trať
20.10.2018
SO
KUO
Oblastní žebříček
Klasická trať
13.10.2018
SO
VAM
Oblastní žebříček
Klasická trať
06.10.2018
SO
STH
Oblastní žebříček
Krátká trať
29.09.2018
SO
PHK
Závod Privátní zóny
Sprint
29.09.2018
SO
ZAM
Oblastní žebříček
Klasická trať
22.09.2018
SO
VRL
Oblastní žebříček
Krátká trať
08.09.2018
SO
PHK
Závod Privátní zóny
Klasická trať
16.06.2018
SO
SNA
Oblastní žebříček
Krátká trať
02.06.2018
SO
DOB
Mistrovství oblasti štafet
Štafety
02.06.2018
SO
DOB
Oblastní žebříček
Sprint
15.05.2018
ÚT
LTU
Podkrkonošská liga, Okresní přebor škol okresu Trutnov
Klasická trať
12.05.2018
SO
SRK
Mistrovství oblasti na klasické trati
Klasická trať
08.05.2018
ÚT
NPA
Mistrovství oblasti na krátké trati
Krátká trať
29.04.2018
NE
PHK
Závod Privátní zóny
Krátká trať
28.04.2018
SO
PHK
Závod Privátní zóny
Klasická trať
28.04.2018
SO
LPU
Mistrovství oblasti ve sprintu
Sprint
28.04.2018
SO
LPU
Oblastní žebříček
Krátká trať
21.04.2018
SO
LTU
Oblastní žebříček
Krátká trať
14.04.2018
SO
SJC
Oblastní žebříček
Krátká trať
07.04.2018
SO
SHK
Oblastní žebříček
Krátká trať
01.04.2018
NE
CHC
Mistrovství CHC v majákovém sprintu
Sprint
30.03.2018
CHC
Mistrovství CHC na krátké trati (finále)
Krátká trať
25.03.2018
NE
PHK
Oblastní žebříček (Jarní pohár)
Klasická trať
23.03.2018
PHK
Veřejný závod (Jarní pohár)
Noční
02.01.2018
ÚT
VCO
Východočeský pohár žactva - podzim 2018
Dlouhodobé žebříčky
02.01.2018
ÚT
VCO
Východočeský pohár veteránů 2018
Dlouhodobé žebříčky
02.01.2018
ÚT
VCO
Východočeský pohár dorostu a dospělých 2018
Dlouhodobé žebříčky
02.01.2018
ÚT
VCO
Východočeský pohár žactva - jaro 2018
Dlouhodobé žebříčky
29.12.2017
VRL
Kufrování s Krakonošem 2017
Krátká trať
23.12.2017
SO
PHK
4. PZ Test
Dlouhá trať
16.12.2017
SO
PHK
3. PZ Test
Noční
09.12.2017
SO
PHK
2. PZ Test
Krátká trať
18.11.2017
SO
PHK
1. PZ Test
Klasická trať
26.09.2017
ÚT
STH
PLŽ - 7.kolo STH
Klasická trať
19.09.2017
ÚT
HOR
PLŽ - 6.kolo HOR
Klasická trať
12.09.2017
ÚT
SJC
PLŽ - 5.kolo SJC
Klasická trať
01.09.2017
VCO
Východočeský pohár žactva - podzim 2017
Dlouhodobé žebříčky
13.08.2017
NE
SJC
Rumcajsovy míle - pro veřejnost - E3
Klasická trať
12.08.2017
SO
SJC
Rumcajsovy míle - pro veřejnost - E2
Klasická trať
11.08.2017
SJC
Rumcajsovy míle - pro veřejnost - E1
Klasická trať
11.08.2017
13.08.2017

NE
SJC
Rumcajsovy míle - pro veřejnost
Etapový
27.06.2017
ÚT
VRL
PLŽ - 4.kolo VRL
Krátká trať
30.05.2017
ÚT
JIL
PLŽ - 3.kolo JIL
Klasická trať
24.05.2017
ST
STH
WOD - Světový den OB ve Studenci (odpoledne)
Krátká trať
24.05.2017
ST
STH
WOD - Světový den OB ve Studenci (dopoledne)
Sprint
16.05.2017
ÚT
LTU
PLŽ - 2.kolo LTU
Klasická trať
25.04.2017
ÚT
NPA
PLŽ - 1.kolo NPA
Klasická trať
25.04.2017
ÚT
JIL
PLŽ - Podkrkonošská liga žactva 2017
Dlouhodobé žebříčky
04.01.2017
ST
VCO
Východočeský pohár žactva - podzim 2017
Dlouhodobé žebříčky
04.01.2017
ST
VCO
Východočeský pohár dorostu a dospělých 2017
Dlouhodobé žebříčky
04.01.2017
ST
VCO
Východočeský pohár veteránů 2017
Dlouhodobé žebříčky
04.01.2017
ST
VCO
Východočeský pohár žactva - jaro 2017
Dlouhodobé žebříčky