Pražská

22.09.2018
SO
DOR
Oblastní žebříček
Krátká trať
23.09.2018
NE
PGP
Oblastní žebříček
Klasická trať
20.10.2018
SO
KAM
Oblastní žebříček
Krátká trať
21.10.2018
NE
KAM
Oblastní žebříček
Klasická trať
04.11.2018
NE
VSP
Oblastní žebříček
Krátká trať
02.06.2018
SO
FSP
Oblastní žebříček
Krátká trať
30.05.2018
ST
TJP
3. závod Žaket Pražský pohár žactva
Krátká trať
23.05.2018
ST
PGP
2. Pražský pohár žactva
Krátká trať
16.05.2018
ST
HCE
1. závod Žaket pražský pohár žactva
Krátká trať
13.05.2018
NE
VSP
Mistrovství oblasti na klasické trati
Klasická trať
22.04.2018
NE
SCP
Veřejný závod
Sprint
22.04.2018
NE
SCP
Oblastní žebříček
Krátká trať
21.04.2018
SO
SLA
Mistrovství oblasti ve sprintu
Sprint
15.04.2018
NE
ZVO
Jarní Zvolský závod
Volné pořadí kontrol
14.04.2018
SO
TAP
Mistrovství oblasti na krátké trati
Krátká trať
08.04.2018
NE
DKL
Oblastní žebříček
Klasická trať
07.04.2018
SO
MFP
Mistrovství oblasti v nočním OB
Noční
25.03.2018
NE
JES
Oblastní žebříček
Krátká trať
15.03.2018
ČT
POB
Veteránský žebříček Pražské a Středočeské oblasti - jaro 2018
Dlouhodobé žebříčky
15.03.2018
ČT
POB
Pražský žebříček - jaro 2018
Dlouhodobé žebříčky
11.03.2018
NE
HCE
Hostivické sprintování
Sprint
10.03.2018
SO
VSP
Praga Magica
Klasická trať
13.01.2018
SO
KPY
PZL - Dva břehy
Volné pořadí kontrol
07.01.2018
NE
PGP
PZL - Nad údolím Kocáby
Klasická trať
05.12.2017
ÚT
PGP
Mikulášův kufr
Noční
04.12.2017
PO
DKP
Orienťák pro Madlenku
Noční
10.11.2017
TEP
HULK cup
Štafety
01.11.2017
ST
DKP
Noční bohnický orienťák 2017
Noční
21.10.2017
SO
KAM
Oblastní žebříček
Krátká trať
01.10.2017
NE
DKL
Odpolední sprint
Sprint
01.09.2017
POB
Veteránský žebříček Pražské a Středočeské oblasti - podzim 2017
Dlouhodobé žebříčky
01.09.2017
POB
Pražský žebříček DH10 - podzim 2017
Dlouhodobé žebříčky
01.09.2017
POB
Pražský žebříček - podzim 2017
Dlouhodobé žebříčky
21.06.2017
ST
KAM
KLACKY [8] OPEN - závod JEDNOTLIVCŮ pod záštitou radní Ireny Ropkové
Sprint
21.06.2017
ST
KAM
KLACKY [8] OPEN - závod ŠTAFET pod záštitou radní Ireny Ropkové
Štafety
14.06.2017
ST
DKP
5. závod Žaket Pražského poháru žactva
Krátká trať
07.06.2017
ST
TAP
PPŽ Rohožník
Sprint
31.05.2017
ST
TJP
3. závod Pražského poháru žactva
Krátká trať
24.05.2017
ST
PGP
2. závod Pražského poháru žactva - WOD
Krátká trať
17.05.2017
ST
EKP
1. závod Pražského poháru žactva
Krátká trať
02.04.2017
NE
LME
Závod s volným pořadím kontrol
Volné pořadí kontrol
01.04.2017
SO
POB
Pražský pohár žactva 2017 - děti DH10
Dlouhodobé žebříčky
01.04.2017
SO
POB
Pražský pohár žactva 2017
Dlouhodobé žebříčky
01.04.2017
SO
POB
Veteránský žebříček Pražské a Středočeské oblasti - jaro 2017
Dlouhodobé žebříčky
01.04.2017
SO
POB
Pražský žebříček DH10 - jaro 2017
Dlouhodobé žebříčky
01.04.2017
SO
POB
Pražský žebříček - jaro 2017
Dlouhodobé žebříčky
26.03.2017
NE
SLA
Slánský jarní orienťák
Klasická trať
04.03.2017
SO
PGP
Jarní sprint
Krátká trať
15.01.2017
NE
LBE
Srbský Obr
Klasická trať