Vícedenní

03.09.2017
NE
NEK
West cup - E3, oblastní žebříček
Klasická trať
03.09.2017
NE
LPU
Cena východních Čech 2017 - E3
Klasická trať
02.09.2017
SO
NEK
West cup - E2, oblastní žebříček
Klasická trať
02.09.2017
SO
LPU
Cena východních Čech 2017 - E2
Klasická trať
01.09.2017
NEK
West cup - E1
Krátká trať
01.09.2017
03.09.2017

NE
LPU
Cena východních Čech 2017
Etapový
01.09.2017
LPU
Cena východních Čech 2017 - E1
Krátká trať
27.08.2017
NE
TUR
Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E3
Krátká trať
26.08.2017
SO
TUR
Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E2
Klasická trať
25.08.2017
27.08.2017

NE
TUR
Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji
Etapový
25.08.2017
TUR
Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E1
Krátká trať
13.08.2017
NE
SJC
Rumcajsovy míle - E3
Krátká trať
12.08.2017
SO
SJC
Rumcajsovy míle - E2
Klasická trať
11.08.2017
SJC
Rumcajsovy míle
Etapový
11.08.2017
SJC
Rumcajsovy míle - E1
Krátká trať
06.08.2017
NE
DOB
Advanta cup 2017 - E3
Klasická trať
05.08.2017
SO
DOB
Advanta cup 2017 - E2
Krátká trať
04.08.2017
06.08.2017

NE
DOB
Advanta cup 2017
Etapový
04.08.2017
DOB
Advanta cup 2017 - E1
Krátká trať
30.07.2017
NE
BOR
Bohemia Orienteering 2017 - E5
Klasická trať
29.07.2017
SO
BOR
Bohemia Orienteering 2017 - E4
Krátká trať
28.07.2017
BOR
Bohemia Orienteering 2017 - E3
Klasická trať
27.07.2017
ČT
BOR
Bohemia Orienteering 2017 - E2
Krátká trať
26.07.2017
30.07.2017
ST
NE
BOR
Bohemia Orienteering 2017
Etapový
26.07.2017
ST
BOR
Bohemia Orienteering 2017 - E1
Klasická trať
16.07.2017
NE
CHT
H.S.H. Vysočina cup - E3
Klasická trať
16.07.2017
NE
AOP
Grand prix Silesia - E4
Klasická trať
15.07.2017
SO
CHT
H.S.H. Vysočina cup - E2
Klasická trať
15.07.2017
SO
AOP
Grand prix Silesia - E3
Klasická trať
14.07.2017
16.07.2017

NE
CHT
H.S.H. Vysočina cup
Etapový
14.07.2017
CHT
H.S.H. Vysočina cup - E1
Krátká trať
13.07.2017
16.07.2017
ČT
NE
AOP
Grand prix Silesia
Etapový
02.07.2017
NE
KON
Cena střední Moravy - E3
Klasická trať
01.07.2017
SO
KON
Cena střední Moravy - E2
Klasická trať
30.06.2017
02.07.2017

NE
KON
Cena střední Moravy
Etapový
30.06.2017
KON
Cena střední Moravy - E1
Krátká trať
01.05.2017
PO
MLA
Jarní trojúhelník 2017 - E4
Klasická trať
30.04.2017
NE
MLA
Jarní trojúhelník 2017 - E3, oblastní žebříček
Klasická trať
29.04.2017
01.05.2017
SO
PO
MLA
Jarní trojúhelník 2017
Etapový
29.04.2017
SO
MLA
Jarní trojúhelník 2017 - E2, oblastní žebříček
Krátká trať
29.04.2017
SO
MLA
Jarní trojúhelník 2017 - E1, oblastní žebříček
Sprint
16.04.2017
NE
DKP
Velikonoce ve skalách 2017 - E3
Klasická trať
15.04.2017
SO
DKP
Velikonoce ve skalách 2017 - E2
Klasická trať
14.04.2017
DKP
Velikonoce ve skalách 2017 - E1
Klasická trať
14.04.2017
16.04.2017

NE
DKP
Velikonoce ve skalách 2017
Etapový
28.08.2016
NE
PHK
Cena východních Čech - E3
Klasická trať
27.08.2016
SO
PHK
Cena východních Čech - E2
Klasická trať
26.08.2016
PHK
Cena východních Čech - E1
Krátká trať
26.08.2016
28.08.2016

NE
PHK
Cena východních Čech
Krátká trať
26.08.2016
NEJ
West cup - E1
Krátká trať
26.08.2016
28.08.2016

NE
NEJ
West cup
Krátká trať
21.08.2016
NE
TUR
Pěkné prázdniny (s OB v Českém ráji) - E3
Klasická trať
20.08.2016
SO
TUR
Pěkné prázdniny (s OB v Českém ráji) - E2
Krátká trať
19.08.2016
TUR
Pěkné prázdniny (s OB v Českém ráji) - E1
Krátká trať
19.08.2016
21.08.2016

NE
TUR
Pěkné prázdniny (s OB v Českém ráji)
Krátká trať
14.08.2016
NE
PGP
Česká Kanada 2016 - E5
Klasická trať
13.08.2016
SO
PGP
Česká Kanada 2016 - E4
Klasická trať
12.08.2016
PGP
Česká Kanada 2016 - E3
Krátká trať
11.08.2016
ČT
PGP
Česká Kanada 2016 - E2
Klasická trať
10.08.2016
ST
PGP
Česká Kanada 2016 - E1
Krátká trať
10.08.2016
14.08.2016
ST
NE
PGP
Česká Kanada 2016
Krátká trať
07.08.2016
NE
SJC
Rumcajsovy míle - E4
Krátká trať
06.08.2016
SO
SJC
Rumcajsovy míle - E3
Sprint
06.08.2016
SO
SJC
Rumcajsovy míle - E2
Krátká trať
05.08.2016
SJC
Rumcajsovy míle - E1
Krátká trať
05.08.2016
07.08.2016

NE
SJC
Rumcajsovy míle
Krátká trať
31.07.2016
NE
ONO
Eduard 2016 - E3
Klasická trať
30.07.2016
SO
ONO
Eduard 2016 - E2
Klasická trať
29.07.2016
ONO
Eduard 2016 - E1
Krátká trať
29.07.2016
31.07.2016

NE
ONO
Eduard 2016
Krátká trať
24.07.2016
NE
KSU
Šumperský divočák - E3
Klasická trať
23.07.2016
SO
KSU
Šumperský divočák - E2
Klasická trať
22.07.2016
KSU
Šumperský divočák - E1
Krátká trať
22.07.2016
24.07.2016

NE
KSU
Šumperský divočák
Krátká trať
17.07.2016
NE
AOP
Grand prix Silesia - E6
Klasická trať
16.07.2016
SO
AOP
Grand prix Silesia - E5
Krátká trať
16.07.2016
SO
AOP
Grand prix Silesia - E4
Krátká trať
15.07.2016
AOP
Grand prix Silesia - E3
Sprint
15.07.2016
AOP
Grand prix Silesia - E2
Krátká trať
14.07.2016
ČT
AOP
Grand prix Silesia - E1
Sprint
14.07.2016
17.07.2016
ČT
NE
AOP
Grand prix Silesia
Sprint
10.07.2016
NE
CHT
H.S.H. Vysočina cup - E3
Klasická trať
09.07.2016
SO
CHT
H.S.H. Vysočina cup - E2
Klasická trať
08.07.2016
CHT
H.S.H. Vysočina cup - E1
Krátká trať
08.07.2016
10.07.2016

NE
CHT
H.S.H. Vysočina cup
Krátká trať
06.07.2016
ST
JPV
Cena střední Moravy 2016 - E4
Klasická trať
05.07.2016
ÚT
JPV
Cena střední Moravy 2016 - E3
Klasická trať
03.07.2016
NE
JPV
Cena střední Moravy 2016 - E2
Klasická trať
03.07.2016
NE
VAM
Veteran cup - E3
Krátká trať
02.07.2016
SO
JPV
Cena střední Moravy 2016 - E1
Krátká trať
02.07.2016
06.07.2016
SO
ST
JPV
Cena střední Moravy 2016
Krátká trať
02.07.2016
SO
VAM
Veteran cup - E2
Klasická trať
01.07.2016
VAM
Veteran cup - E1
Sprint
01.07.2016
03.07.2016

NE
VAM
Veteran cup
Sprint